Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimepet tra 23, 2010 2:50 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jade Callaby iz Lincolnshirea u Engleskoj previše je uplašena da bi živela u svojoj kući. Ona je, naime, uverena kako njen dom već šest godina opsedaju duhovi jer se u njoj događaju vrlo čudne stvari.

Gospođa Callaby ne samo da se boji živeti u svojoj kući nego je, kaže, u strahu za sigurnost svog deteta. Predmeti joj se, kaže, po kući miču sami od sebe, čuju se glasni zvukovi i pojavljuju neobjašnjive sene. Jane je čak zvala sveštenika da joj blagoslovi dom u nadi da će to isterati duhove iz kuće, ali sve je bilo bez uspeha.

Jane je samohrana majka i previše je uplašena da bi i dalje živela u svom domu u koji se uselila pre nešto više od šest godina. Kaže da su se čudne stvari počele događati u njoj odmah nakon što se uselila u kuću. Prvo su se počeli uređaji uključivati sami od sebe, predmeti su se neobjašnjivo kretali po kući, a redovno je čula nekakve zvukove te viđala neobjašnjive sene. Ali, da stvar bude gora te su se paranormalne aktivnosti s godinama pojačale.

Usprkos trećem blagoslovu sveštenika u kući se ništa nije promenilo, a sad je Jane - koja je majka devetogodišnje kćeri Courtney - morala napustiti kuću.

"To je potpuno zastrašujuće. Čajnici i usisivači se pale sami od sebe, šalice se same pomiču, pojavile su se tamne sene u našim sobama, a moju kćer probudio je zvuk teškog disanja ispred njenog lica. Naravno, kad se probudila nikog nije bilo. Pokušala sam racionalno sebi objasniti sve to, ali sad verujem da se nešto strašno događa i tamo više ne želim provesti ni jednu noć", rekla je preplašena Jane.

Vlasti u tom gradiću kažu da nije samo problem ulica Prial Avenue u kojoj se nalazi Janein stan, već da su i u prošlosti imali slučajeva kad su gradske kuće nastanjivali duhovi, ali nikad nisu pronašli nijedan dokaz da su ti domovi opsednuti.
[Vrh] Go down
Dajana

Dajana


Posts : 18
Join date : 12.05.2010
Age : 29
Location : Solin, Croatia

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimečet svi 13, 2010 1:37 pm

'duh' je stao i pozirao na skalama samo da bi mi virovali da je kuća opsjednuta? hmm neznan baš .. po priči možda i je, ali slika mi je totalno neuvjerljiva
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001010720552&ref=p
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimečet svi 13, 2010 6:41 pm

Vidim da slabo poznajes temu Dajana.. ova slika je cista klasika sto se tice duhova i nema osobe koja se ikada interesirala o duhovima a da nije naisla na tu sliku. Slikano je 1936.-te ( Rynhamm Hall u Engleskoj ) i prikazuje tzv smedju damu "Brown Lady". Cak mislim da postoji i topic o tome na forumu ( bilo je na proslom forumu ne znam jeli netko i tu pisao o njoj ).
[Vrh] Go down
Dajana

Dajana


Posts : 18
Join date : 12.05.2010
Age : 29
Location : Solin, Croatia

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimečet svi 13, 2010 10:14 pm

ma oke je, svugdi naiđen na ovu sliku .. samo san rekla šta ja mislin o tome, ne mora značit da san u pravu Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001010720552&ref=p
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimesub svi 15, 2010 1:32 am

Duhovi ne poziraju vec ili upadnu u kadar tokom fotografisanja sumnjivih mesta ili ne. Postoje razne emisije u kojima se objasnjavaju postupci ispitivanja ukletih mesta.

Da, rec je o The Brown Lady of Raynham koja je uhvacena u preljubi od strane svog muza i za kaznu je zatvorio u odajama Raynham Hall gde je 1726. god umrla od velikih boginja, slomljenog srca ili pak od slomljenog vrata skotrljajuci se niz velike Raynham stepeniste. Tokom narednih dva veka duh Lady Townshend je teror sluzbenika i posetilaca Raynham Hall. Neki od domacina sedeli su tri noci zaredom u hodnicima gde je Brown Lady vidjena kako prolazi kroz zidove. Jedan od ocevidaca je bio skamenjen od straha dok je drugi odlucno stao na put duhu, a Brown Lady je prosla pravo kroz njega kao beli dim i nestala kroz zid iza..... (mali deo price o Brown Lady)
Ovako je izgledala, naravno dok je bila ziva:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitimečet lip 03, 2010 2:19 pm

mislim da ta tema postoji na forumu....A ova prica je jako stara.....Ali je super Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Empty
PostajNaslov: Re: Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući   Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zamalo 'sišla s uma' zbog duhova u kući
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prizivanje duhova
» prizivanje duhova
» U ovoj se kući ledi krv u žilama
» Snimak duha dečaka u ukletoj kući?!
» 'Alieni nas trebaju zbog reprodukcije!'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: