Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Inkubus i Sukubus

Go down 
+2
Dean Winchester
Risk
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimesri srp 22, 2009 12:35 pm

Jedna od najcescih kategorija demonskih stvorenja sastoji se od demonskih ljubavnika.Vjekovima gledani kao inkubus i sukubus-muski i zenski uglavnom-bacaju cini na ljudska bica,cesto dok se nalazeu neprirodno dubokom snu dok leze pored njih. Ovaj fenomen je stvaran idanas je veoma ziv. Stvaran je u smislu da se iskustva zrtavasa zlim muskim/zenskim duhovima slazu cak u najsitnijim detaljima. Vecina njih ne zna nista o ovom fenomenu za koji ne znaju ni kako se zove.Ako je to bila masta,tada bi se ocekivali opisi koji se razlikuju od slucaja do slucaja.

Ovo sam prekucala iz jedne knjige posto nista nisam mogla pronaci na internetu. Dalje su navedene izjave ljudi koji kazu,da ih ovakvi duhovi probude,drze prikovane za krevet i dodiruju po tijelu.To im cesto predstavlja zadovoljstvo,a jedan covjek kaze da je s tim bicem bio vise zadovoljen nego sa stvarnom zenom...

Sta mislite o ovom? I ako ima neki tekst vezan za ovo...
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:29 pm

iskreno ovo je prvi put da cujem za ovo, tako da trenutno ne mogu reci nista.....heh
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:46 pm

Meni se ovo svidja i mnogo me interesuje o demonima...koliko god da nadjete objavite u postu.....!!!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
bakaa
Moderator
bakaa


Posts : 4
Join date : 14.07.2009
Location : Sarajevo

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimečet srp 23, 2009 7:14 pm

OMG iskreno ovo je i meni prvi put da cujem za nesto ovako... moguce... samo bih volio da se nadje neki video o izjavi zrtve.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimepet srp 24, 2009 12:29 am



To mi se jedino cinilo interesantno u hrpi nekih "sucubusa and inccubusa" s youtuba

...Pa ako ja ili neko drugi nadje jos videa..slobodno nek stavi ((:
[Vrh] Go down
bakaa
Moderator
bakaa


Posts : 4
Join date : 14.07.2009
Location : Sarajevo

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimepet srp 24, 2009 12:48 am

OMG hvala. Video je cak zanimljiv i odgledao sam ga do kraja... sad se cak premisljam jeli istina scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimepon kol 03, 2009 10:39 pm

Zaista zvuci apstraktno ali ako se okrene na pricu o sejtanima,dzinima,sihiru i sihribazu,onda definitivno ima tu materijala za povjerovati.Procitala sam gutu tog materijala i trljam oci svaki put od cudjenja,pogotovo,dosta se sazna i o samom sebi i svojoj licnoj zivotnoj situaciji na salijevanju strave,ali opet,sumnje su uvijek prisutne.Ocito nam je potreban dokaz kojeg cemo osjetiti na vlastitoj kozi?
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:39 pm

Imo sam u familiji slucaj da je Sejtan (dzavo) uso u njega/nju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:23 pm

NLO je napisao/la:
Imo sam u familiji slucaj da je Sejtan (dzavo) uso u njega/nju
wow! jesu li obavili egzorcizam?
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimesri kol 12, 2009 6:33 pm

Sta vise imalo mi je najdraze bice moja Mama

Ja sam plako nocima zbog toga Sad
Isli smo kod Hodza tih nekih i izljecili smo je nekako


Dalje nebi mogo pricat jer bi mi srce samo puklo da se toga prisjetim Sad
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimesri kol 12, 2009 6:39 pm

sve to postoji ne zajebajite se sa tim,od mog druga ocu su bacene sihire i jos mnogim ljudima koje znam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimened kol 16, 2009 4:46 pm

NLO je napisao/la:
Sta vise imalo mi je najdraze bice moja Mama

Ja sam plako nocima zbog toga Sad
Isli smo kod Hodza tih nekih i izljecili smo je nekako


Dalje nebi mogo pricat jer bi mi srce samo puklo da se toga prisjetim Sad

omg Sad uzas Sad
[Vrh] Go down
Dzaja

Dzaja


Posts : 24
Join date : 01.11.2009

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimened stu 01, 2009 7:44 pm

U staroslovenskoj mitologiji to su radili Zmajevi... Oni su bili ljudi koji su ispod leve misice imali sicusnu krljust (kao kod riba)... Nocu su dok spavaju svesno odlazili kod mladih lepih devojaka i noc provodili sa njima...
[Vrh] Go down
wetania

wetania


Posts : 17
Join date : 31.10.2009

Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitimened stu 01, 2009 8:28 pm

moja drugarica kad legne da spava zagrli jednu zivotinju i kad je zagrli ima neki osjecaj da je netko stvarno tu da je grli.....a taj je osjecaj izgubila prije mozda mjesec dana kad smo ja i moja druga drugarice prizivale duhove u njenoj kuci....sad kaze da se taj osjecaj promjenio neznam tacno kako....i jos jednom sam od roditelja cula kako je neka zena iz moje familie neke sihre bacila i htio da se neka zena zaljubi valjda u njenog sina i onda zivotinja nagazila na to i onda se zivotinja zaljubila u tog covjeka... al bas zaljubila.......a ovo o sihrima se desavalo puuuuno puta u mojoj familiji, al se sve hvala bogu zavrsilo dobro sad je to problem s mojoj sestrom al i ona ce se izlijecit....valjda....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Inkubus i Sukubus Empty
PostajNaslov: Re: Inkubus i Sukubus   Inkubus i Sukubus Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Inkubus i Sukubus
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: