Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putovanje kroz vreme

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Putovanje kroz vreme Empty
PostajNaslov: Putovanje kroz vreme   Putovanje kroz vreme Icon_minitimepon lis 11, 2010 2:42 am

Covek odlazi od kuce u papucama i mantilu na pet minuta do trafike da kupi novine, posle par sati zena primecuje da se muz nije vratio i kontaktira policiju.

Ubrzo se proglasava za nestalu osobu pisu se letke o njegovom nestanku a na medijima se moli za informaciju o ovoj osobi. Nakon nekog vremena i FBI se zalaze u pronalazenju coveka.

Nakon tacno godinu dana na onoj trafici prodavac novina ugleda osobu, ne verujuci svojim ocima!
Odmah je shvatio o kojoj je osobi rec jer je cuo dosta o njemu i pita ga sta mu se desilo i gde je bio ovih godinu dana?

Ovaj ga u cudu gleda i kaze da ne zna o cemu prica i da je pre pet minuta krenuo od kuce po novine.
Prodavac mu objasni situaciju a covek uzevsi novine pogleda datum isti samo godinu dana razlika.

Covek se zamisli i pogleda u sebe i vide da je u papucama, i mantilu???
Ovaj dogadjaj poznat je u Americi kao najveca misterija. Postojalo je samo jedno resenje a to je putovanje kroz vreme, a na vama je da li cete u to da poverujete ili ne scratch
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Putovanje kroz vreme Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vreme   Putovanje kroz vreme Icon_minitimesub pro 11, 2010 1:45 pm

ah, znam čitala sam ovo u jednoj knjizi xD
ja mislim da je nestao možda u drugoj dimenziji O.O
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
 
Putovanje kroz vreme
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Putnik kroz vreme uhvacen na fotografiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: