Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleti hotel prestravio je Americke igrace bejzbola

Go down 
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Ukleti hotel prestravio je Americke igrace bejzbola Empty
PostajNaslov: Ukleti hotel prestravio je Americke igrace bejzbola   Ukleti hotel prestravio je Americke igrace bejzbola Icon_minitimepon lis 11, 2010 3:07 am

Cudni zvukovi, samootvarajuca vrata i duh koji sece psa plase igrace americkog bejzbola koji odsjedaju u hotelu dok gostuju u Milwaukeeju.

Za 116 godina star hotel "Pfister" u Milwaukeeju, u kojem odsjedaju bejzbolske momcadi dok gostuju kod Milwaukee Brewersa, neki igraci tvrde da je uklet. Cuju neobicne zvukove nocu, njihovi iPodovi odjednom podivljaju, prozori i vrata se sami od sebe otvaraju, a posebno ih plasi figura duha kojeg su navodno neki vidjeli kako sece psa hotelskim hodnikom.

Igrac Minnesota Twinsa, Carlos Gomez imao je traumaticno iskustvo i tvrdi da bi radije spavao u parku nego u tom hotelu.
- Tusirao sam se i izasao kako bi se obukao. Tada je moj iPod poludio. Poceo je ispustati cudne zvukove. Cuo sam i glasove i izletio iz sobe polugol. Bilo je strasno - kaze Carlos.

Menadzer hotela, Joe Kurth potvrdio je sumnje u ukletost hotela. Svim gostima koji su zeljni iskustiti neobicne stvari predlaze da odsjednu u starijem dijelu hotela za koji se sumnja da je uklet.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Menadzer hotela ne bezi od sumnji da je objekat "uklet".
[Vrh] Go down
 
Ukleti hotel prestravio je Americke igrace bejzbola
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ukleti automobil
» UKLETI OTOK - ALCATRAZ
» Celija 14 D i ukleti otok
» Ukleti dvorac Glamis
» Hotel California

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: