Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidja duhove....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:32 am

Znam za jednu devojku koja odgovorno tvdi da svakodnevno vidja duhove. Kaze da je to nasledila od njene babe koja je isto imala tu sposobnost.

Zna da gleda u dlan ali mislim da joj nije potreban dlan da bi ti bilo sta rekla o tvom zivotu. Nekako kao da gleda kroz tebe kad ti prica. Zanimljivo je to da sebi ne moze da vidi ni dobro ni lose koje je ceka.

Njoj je sasvim normalno da joj se duhovi setaju po stanu i da cuje njihove korake, kao i povremeno otvaranje i zatvaranje vrata naravno uz njihovu pomoc. Verovatno do sad nije naisao nijedan zlonameran pa zato tako govori.

Koliko puta u razgovoru sa njom primete ljudi da se zagleda negde iza njih, od cega se vecina najezi jer prva pomisao je da vidi nekog duha koji je sa njom svratio.

Ja licno se uvek neprijatno osecam u drustvu takvih osoba, osecam neki strah prema njima. Kakva su vasa misljenja volela bih da mi napisete?

[img][/img][img][/img]
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimesub kol 01, 2009 5:49 pm

moje misljenje.....hmmmmm.....LUDA!!!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:20 pm

Nek ta cura potrazi psihijatra pod hitno Twisted Evil Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimepon kol 17, 2009 1:06 pm

crodiler je napisao/la:
luđakinja........to je ludo kao i oni šta na svakom uglu vide majku božju, par sati u ludnici i bi vidjeli kako bi prestala srati gluposti !


slazem se s tobom....sad zele slavu, a kada bi vidjeli da ih je to odvelo u ludnicu....odmah bhi priznali da su slagali....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimeuto kol 18, 2009 2:24 pm

ludnica....ha....pa zar ima vece kazne nego vidjati mrtve i da znas da ti se motaju po kuci....znam jedino da ta devojka ne govori to iz hira niti da bi bila poznata jer i kad hoce da ti pogleda u solju nikada ne uzima pare koje joj dajes u fazonu zabranjeno joj je da ih uzima u te svrhe. Shocked
[Vrh] Go down
Vanessa...
Global Moderator
Vanessa...


Posts : 14
Join date : 16.08.2009

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimeuto kol 18, 2009 3:43 pm

zasto je luda? nije devojka luda ja verujem u duxove.Ali ako ix ceo zivot vidja logicno je da ce se navici na to i da ce biti hladna. Ja da pricam s'njom stalno bi je ispitivala Very Happy
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimeuto pro 29, 2009 4:33 pm

To je bas super Smile kod mene u komsiluku ima jedna baka koja tvrdi da svake noci vidja duhove i da im pomaze da predju na onaj svet Shocked
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 41

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimeuto pro 29, 2009 4:51 pm

tammy je napisao/la:
To je bas super Smile kod mene u komsiluku ima jedna baka koja tvrdi da svake noci vidja duhove i da im pomaze da predju na onaj svet Shocked

Ja mislim da psihicki ne bi podnela da vidjam duhove sve mi je to nekako jezivo, koliko god oni dobronamerni bili pale
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:11 pm

macagolubovic je napisao/la:
tammy je napisao/la:
To je bas super Smile kod mene u komsiluku ima jedna baka koja tvrdi da svake noci vidja duhove i da im pomaze da predju na onaj svet Shocked

Ja mislim da psihicki ne bi podnela da vidjam duhove sve mi je to nekako jezivo, koliko god oni dobronamerni bili pale



Pa ne znam....mene to stvarno zanima,ali iskreno mislim da je nemoguce da bilo ko vidi duhove Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidja duhove.... Empty
PostajNaslov: Re: Vidja duhove....   Vidja duhove.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidja duhove....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SLIKA KOJA JE UZBURKALA I DUHOVE - NIJE PHOTOSHOP ( Ajmo skeptici navalite ! )

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: