Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vasa iskustva

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Guest
Gost




Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimened kol 02, 2009 12:06 pm

Ja sam imo paranolmalno iskustvo u svojoj kuci

Roditelji mi otisli kod komsija i ja osto sam i reko da usisam kucu

Usisisam ja izagasim usisivas na dugme i krenem da ga istekam cim sam preko korak da odma se upalio ja opet i krenem da izvadi i opet se upali
Onda sam spurno iz kuce i ceko roditelje napolju Sad affraid
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimened kol 02, 2009 3:43 pm

hahhahah....slicno se meni desilo......i samo kupio novi usisivac, jer se na ovom nesto pokvarilo.....hahaha lol! lol!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:27 pm

Risk je napisao/la:
hahhahah....slicno se meni desilo......i samo kupio novi usisivac, jer se na ovom nesto pokvarilo.....hahaha lol! lol!

Haha
Od tada nisam vise pokuso usisavat Laughing
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimeuto kol 11, 2009 9:54 pm

kad sam bio mali,5g, gosti su bili u jednoj sobi a ja sam otisao do svoje sobe i legao na krevet i oko mene se sve pocelo vrtiti i kad je buraz usao sve je prestalo
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimesub kol 15, 2009 3:58 am

h4x0r je napisao/la:
kad sam bio mali,5g, gosti su bili u jednoj sobi a ja sam otisao do svoje sobe i legao na krevet i oko mene se sve pocelo vrtiti i kad je buraz usao sve je prestalo

To se meni redovno desava u sred noci ali naviko sam
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitimened kol 16, 2009 2:25 pm

h4x0r je napisao/la:
kad sam bio mali,5g, gosti su bili u jednoj sobi a ja sam otisao do svoje sobe i legao na krevet i oko mene se sve pocelo vrtiti i kad je buraz usao sve je prestalo


hahaha da nisi ti malo cugnuo tamo kod gostiju pa ti se zato sve vrtelo....
deci svasta pada na pamet geek
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vasa iskustva   Vasa iskustva Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vasa iskustva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iz iskustva....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: