Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novi svjetski poredak

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Guest
Gost




Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:37 pm

Teorija novog svjetskog poretka označava vjerovanje da neka organizacija (u ovom slučaju iluminati) teži ostvarenju centralizaciji svjetske politike, tj. stvaranju sekularne svjetske vlade. Novi svjetski poredak ima totalitarno uređenje, a njegovi organizatori apsolutnu moć. Neki od konkretnih ciljeva su ukidanje privatnog vlasništva i prava na posjedovanje oružja, svi izbori su kontrolirani od strane Ujedinjenih naroda, Ustav SAD-a zamijenjen Poveljom UN-a, ukidanje kućnog školovanja i uvođenje svjetskog kurikuluma. luminati ovom cilju pristupaju tajno. Njihova metoda dolaska na svjetsku vlast nije vojnim putem ni javnom pobunom, već operiranjem iza kulisa. Iluminati nikad ne istupaju javno; oni rade tajno - infiltriraju svoje članove u visoke položaje vlada moćnih država, koriste se podmićivanjem i ucjenama visokih dužnosnika kako bi oni provodili njihovu volju. To je vladavina nevidljive ruke[2]. Članovima iluminata nije cilj ostvariti svjetsku vladu za vrijeme njihovog života, već postupno obavljati pripreme i voditi svjetsku politiku ka centralizaciji, sa Ujedinjenim narodima kao stožerom svih operacija. Manipulacija medijima ovdje ima glavnu ulogu, kao i postavljanje ključnih ljudi na čelo važnih organizacija. Jedna metoda postizanja njihovih ciljeva je u teoriji zavjere poznata kao problem-reakcija-rješenje.Ilustrirajmo to na primjeru UN-a. Nakon 2.svjetskog rata osnovan je UN kao organizacija koja će osigurati mir u svijetu kroz internacionalnu politiku i « svjetsku policiju». Vjeruje se da su iluminati bili ti koji su potaknuli svjetske ratove (problem). Svjetska populacija je reagirala na te ratove (reakcija) težnjom da se osnuje institucija koja će regulirati ratove. Stoga su iluminati kreirali rješenje, tj. UN. Teoretičari zavjera smatraju Ujedinjene narode institucijom koja će ostvariti novi svjetski poredak. Već poznata činjenica da je David Rockefeller (multimilijarder i ime koje se često povezuje s iluminatima) donirao zemljište za Zgradu UN-a daje povoda raznim nagađanjima. Ujedinjeni narodi su organizacija sa svjetskim utjecajem. Europska unija ima istu svrhu kao i UN: ujediniti europske države pod zajednički Ustav i valutu. Time svaka država ima manje moći koja se sve više sakuplja u rukama elite.
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:38 pm

U sta ovaj svijet ide pale
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:35 pm

ej to kralju....konacno cu moc pricat o iluminatima......recite sta vas zanima o njima heh.......znam sve o njima.....Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:31 pm

ko su iluminati Very Happy
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:45 pm

hahhaha.....iluminati su velika grupa naucnika koji su se pojavili mislim 1600-tih godina. Oni su se sastajali u tajnosti posto je crkva u to doba zabranila naucnicima da istrazuu i da se sastaju, jer bi njihova otkrica skodila crkvi (otkrivene bi bile lazi crkve). Kada je crkva vidila da su iluminati jos uvijek aktivni (postoje), crkva je otkrila nekoliko iluminata i zive ih zigosala krstom, kao upozorenje ostalim iluminatima. Nakon to dogadjaja iluminati su poceli ubijati crkvene zastupnika (popove i sl.). Kada bi ih ubili zigosali bi ih znako na kojem je pisalo ILUMINATI, koji je bio simetricam (to znaci da kad taj natpis okrenes za 90 stepeni opet ce ti pisati iluminati). Izgled tog znaka je otkriven tek prije nekoliko godina (simetrija me se dojmila Smile). Njihovo tajno mjesto jos ni danas nije odkrilo. Ako vas zania vise o tom njihovom sklonistu slobodno pitajte, jer mi je sad stvarno mrsko kucat.


Ako vas zanima bilo sta o iluminatima, slobodno pitajte, jer u zadnjih 8 mjeseci se bavim "proucavanje" te skupine. Meni su iluminati ako zanimljivi, a mislim da ce i vama biti.

Ako zelite da naucite nesto vise o iluminatima procitajte knjigu " Andjeli i demoni" od Den Brauna (obozavam sve njegove knjige...evo trenutno citam njegovu knjigu hehe).
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimečet kol 13, 2009 6:13 pm

imam ja andjele i demone najaca knjiga a posebno medju prvim stranicama onaj znak,20 puta sam knjigu naopako o kreno
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitimečet kol 13, 2009 8:59 pm

h4x0r je napisao/la:
imam ja andjele i demone najaca knjiga a posebno medju prvim stranicama onaj znak,20 puta sam knjigu naopako o kreno

hahaha i ja sam knjigu okreto 9999999999 puta......
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Sponsored content





Novi svjetski poredak Empty
PostajNaslov: Re: Novi svjetski poredak   Novi svjetski poredak Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi svjetski poredak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: