Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari o ovom forumu

Go down 
+4
LUCIFER
Risk
Dean Winchester
macagolubovic
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:12 pm

Šta se desava sa ovim forumom, retko ko da daje komentare o temama........ljudi sto ste se uspavali !!!!!
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:32 pm

Ja rijetko stignem tu jer nemam vremena tako da jos neko vrijeme nista a morat cu promijenit tu neke stvari. Ostatak je totalno neaktivan tko zna zasto dok oni novi sto dodju ne smatraju potrebu se predstaviti i procitati pravila pa do sada 1 osoba od svih je bila normalna sve ostale sam "fizicki" uklonio sa foruma jer su pisali gluposti. Admina vise nema a trebali bi biti tu pa cu i njih ukloniti sa spiska tih povlastica (za jednog znam sto je problem ali mi nije jasno zasto je odustao ). U svakom slucaju napravit cu nesto od ovog foruma, imam dosta zanimljivog materijala pa cu uskoro i postaviti nesto od toga.
[Vrh] Go down
redhed hotje da spava

redhed hotje da spava


Posts : 30
Join date : 10.10.2009
Location : Sunce

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimečet lis 28, 2010 5:07 pm

sve u svemu , dosta dobar forum, ali je mozda jedini problem taj manjak clanova.Ima dosta tema koje su aktivne..
I ako moze, prijedlog da se uvede quick replay ,jer je brze i lakse odgovarati na teme.
Takodje i navigacije se nesto ne slazu s ostatkom looka Smile
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimepet lis 29, 2010 12:57 pm

Quick replay cu staviti ali vezano uz izgled foruma mislim je ovo najbolje jer isprobao sam sve opcije i jedina je ova ostala. Forum je na besplatnom hostingu i nemoguce je puno mijenjati buduci da je ftp pristup nemoguc a i osoba koja ga je registrirala je zaboravila svoj password uz koji je moguce dodavati dodatne teme/stilove pa je izbor ostao na njih nekoliko koje su katastrofa. Dakle cak i backup foruma i premjestanje svega na drugi je nemoguc osim sistemom copy/paste s tim da bi svako svoj topic morao premjestiti ako zeli da njegovo ime stoji uz njega. Inace bi morao napraviti sve vase accounte i logirati se pod svaki premjestajuci svaki post sto bi potrajalo predugo.
Stari forum je nazalost sa puno dobrih tema nestao jer je bio na besplatnom hostingu.
Vezano uz neaktivnost novih clanova o tome sam napisao da nakon mjesec dana ako ne postave nista pametno na forum biti ce brisani ili automatski kako je postavljeno ili rucno. Do sada sam dosta novih pobrisao u startu jer i uz naglaseno citanje pravila gdje pise sve oni su direktno krenuli postavljat svoje gluposti pa sam ih pobrisao i stavio na trajni ban jer sam vec napisao dosta o tome ali rijetki procitaju podforum Pravila Foruma.
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimepon svi 30, 2011 2:39 am

lol! Mali predlog....mozda ne bi bilo lose da postoji odeljak gde ce clanovi moci da postavljaju horor price koje su sami izmislili Exclamation
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimepon svi 30, 2011 12:01 pm

Buduci da znam da ce pod to biti svakakvih gluposti koje cu morati pobrisati pisanje vlastitih horor prica moze se slobodno otvoriti kao topic u podforumu Zabava
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitimesri lip 15, 2011 2:22 pm

macagolubovic je napisao/la:
lol! Mali predlog....mozda ne bi bilo lose da postoji odeljak gde ce clanovi moci da postavljaju horor price koje su sami izmislili Exclamation
dobra ideja Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
Sponsored content





Komentari o ovom forumu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari o ovom forumu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Pravila Foruma-
Forum(o)Bir: