Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Susret sa neobjasnjivim

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mrwa

Mrwa


Posts : 36
Join date : 19.09.2010
Age : 31
Location : Somewhere, over the rainbow...

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimened ruj 19, 2010 12:44 pm


E ovako, pre godinu, dve sam prizivala duhove sa sestrom. Do tada sam to radila mnogo puta, ali nikad se nista nije desilo. Ovaj put je bilo drugacije...
Sestra mi je rekla da je vec probala i da je uspela da prizove nesto, pa je htela to da podeli sa mnom.
Uradile smo sve kako je trebalo. Ja sam drzala konac. Pocele smo sa banalnim pitanjima tipa kad ce da me zove decko itd...secam se da smo par puta dobile odgovor " Cekaj odgovor"....ne mogu da vam opisem kolko je cudan osecaj kada drzite konac i kroz celu ruku vam prolazi hiljade malih iglica...mnogo cudan osecaj...a igla se pomera sama od sebe, vrti se i daje odgovore na pitanja. A sto je najstrasnije odgovori su tacni. Na primer pitala sam tu energiju kada ce mi jedan lik odgovoriti na poruku i igla je otisla na Z A 3 4, u fazonu za 3,4 dana...posle 3 dana taj lik mi je stvarno odgovorio...mislim to su banalne stvari i glupa pitanja, ali je opet nekako zastrasujuce...posle toga sam jos jednom prizivala na isti nacin sa ortakom i secam se da se ta energija, duh...sta god to bilo....naljutila i nije htela da ode, pa smo se ortak i ja isprepadali i vise to nisam radila, niti cu raditi...
Eto to je moje iskustvo...imam jos par zanimljivih pricica. What a Face
[Vrh] Go down
Ivančičak

Ivančičak


Posts : 23
Join date : 19.09.2010
Age : 30

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimened ruj 19, 2010 8:00 pm

ee ovako, pošto sam ja ta sestra Very Happy , potvrđujem ovu priču i dodajem da sam ja više puta uspešno prizivala tu energiju, i sve informacije su bile tačne, naravno banalne stvari sam pitala u fazonu kada mi se vraća tata sa sela, ili moja ortakinja je pitala kada joj se mama vraća sa posla, iako je znala da joj je radno vreme do sedam, igla je pokazala između 3 i 4, i ona je rekla ma daj nema šanse ovo je glupost... njena mama je došla kući oko pola četiri zato što nije imala posla tog dana... i možda je bila slučajnost, ali ipak .... Question aaa mrwo, zaboravila si da kažeš kako nam je išla igla b e s n a s a m.. ahahahah i to par puta .. Very Happy strašno... ja moram još s par ljudi to da radim, ne veruje mi niko Very Happy a samo nas dve znamo koliko smo se uplašile What a Face
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimened ruj 19, 2010 8:31 pm

Zanimljiva priča samo pazite što radite jer osobno znam primjer gdje je netko to platio svojim životom ( zapravo dogodilo se nešto poput scene u filmu...nebi dalje u detalje išao ).
Vidim seka je direkt uletila sa postom tu bez predstavljanja na za to predvidjenom mjestu... no nebitno sad...
Dobrodošla Ivančičak Smile
[Vrh] Go down
Mrwa

Mrwa


Posts : 36
Join date : 19.09.2010
Age : 31
Location : Somewhere, over the rainbow...

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimened ruj 19, 2010 9:23 pm

Tako je sestro. Bice veselo kad pocnes sa tvojim pricama o crnim zenama... What a Face
Opet ces da prizivas Question jooj...Mene Isi terala celu drugu godinu, ali znam da bi se ona zezala i ne bi bila ozbiljna, a to se nikako ne bi zavrsilo dobro...tako da ja to necu raditi vise....a ni manje.
Salim se...ma idi bezi...ne preporucujem ni tebi. Citala sam ovde, neka likusa kaze da joj je posle prizivanja sve poslo naopako. Nikad ne znas sta prizivas niti kako ce da se zavrsi.... Shocked
[Vrh] Go down
Ivančičak

Ivančičak


Posts : 23
Join date : 19.09.2010
Age : 30

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimened ruj 19, 2010 9:55 pm

Killer clown, hvala.... ja se izvinjavam, nisam znala (još uvek ne znam ) gde da se predstavim?? Shocked
sekvojo, što se mojih crnih žena tiče... to su moje 4 sestre čuvarke Very Happy aahahahah da da... ma, ja ću prizivati, to je sve moć sugestije (nadam se) da mi pomoću naših misli pomeramo tu iglu... Very Happy tešim se .... Very Happy confused
[Vrh] Go down
Mrwa

Mrwa


Posts : 36
Join date : 19.09.2010
Age : 31
Location : Somewhere, over the rainbow...

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimepon ruj 20, 2010 1:15 am

Pazi, il verujes il ne verujes. Wink
Ma znam...samo se ti tesi. Al opet, budi pazljiva. Sad sam se setila one neobjasnjive senke u tvojoj kuhinji... What a Face Mozda ih bude jooos.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Ivančičak

Ivančičak


Posts : 23
Join date : 19.09.2010
Age : 30

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimepon ruj 20, 2010 1:26 am

ahahahaaaha daaa senka čoveka sa šubarom... msm bzvz je da je stavim ovde kad ljudi ne znaju enterijer moje kuhinje.. Very Happy pa ne mogu da shvate koliko je nemoguće da se stvori ta senka tako realnog prikaza čovečjeg profila...Very Happy samo ti mene plaši marija..... What a Face nzm dal ću moći da spavam Very Happy
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimesub lis 09, 2010 4:30 am

Moj savet je da vise to ne pokusavas ni u ludili jer znam par prica u kojima se desavalo da prizovu negativnu silu koja nema nameru da se vrati nego ostane tu i tek onda nastaju kosmari na javi affraid
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitimeuto pro 07, 2010 11:21 pm

vi ste sestre luuuudddeee xDDD i ja bih savjetovala da to više ne činiš Shocked može se stvarno desiti da će ti se život preokrenuti ili šta ja znam već.. tako je u mene prijatelj, iz zezancije stalno prizivao duhove, i valjda se jedan bio naljutio i nije htjeo da se vrati više u taj njihov svijet. i tako je imao stalno neka priviđanja, dešavale su mu se neke stvari blah blah blah.... affraid :S :S
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
Sponsored content





Susret sa neobjasnjivim Empty
PostajNaslov: Re: Susret sa neobjasnjivim   Susret sa neobjasnjivim Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Susret sa neobjasnjivim
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Price iz iskustva-
Forum(o)Bir: