Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NLO onesposobio nuklearne bojne glave

Go down 
Autor/icaPoruka
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

NLO onesposobio nuklearne bojne glave Empty
PostajNaslov: NLO onesposobio nuklearne bojne glave   NLO onesposobio nuklearne bojne glave Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 10:24 pm

Svi koji vjeruju u NLO-e sljedeći će tjedan dobiti pravu poslasticu kad se pripadnici bojnih snaga nađu kako bi raspravili svoje neobjašnjive susrete s čudnim objektima.

Grupa će se naći u Washingtonu, a tijekom susreta raspravljat će o čudnim stvarima koje su vidjeli, a od vlasti zahtijevaju da im objasne zašto im je rečeno da o tome šute.

Jedan od sudionika kapetan Robert Salas kaže da je bio na dužnosti kad de dogodio 'raskol projektila' u vojnoj zračnoj bazi Malmstrom u Montani, a njemu je naređeno da o tom incidentu više nikad ne smije govoriti.

Drugi sudionik umirovljeni brigadir Charles Halt vidio je objekt u obliku diska koji je usmjeravao zrake svjetlosti u RAF-ovu zračnu vojnu bazu u Engleskoj, a na internom je radiju čuo da je nešto sletjelo na područje na kojem se skladišti nuklearno oružje.

Obojica svjedoka tvrde da će ovaj put u javnost izaći sa zapanjujućim detaljima o tim događajima, a kažu da je jednom prilikom nekoliko nuklearnih bojevnih glava zakazalo kad je NLO u obliku diska proletio iznad baze.

Pukovnik Halt kaže da vjeruje kako su sigurnosne američke i britanske službe u nekoliko slučajeva te događaje pokušale zataškati dobro znanim metodama dezinformiranja javnosti.

Kapetan Salas je prije dvije godine gostovao na CNN-u u emisiji Larryja Kinga, a tom je prilikom rekao:
"NLO je prvi vidio moj najbolji vojnik koji je bio na straži. Jarko crveni ovalni objekt lebdio je iznad ulaza u bazu. Vojnik je bio jako uplašen i zbunjen kad mi je to govorio preko telefona. Vjerujem da je ono što mi je rekao istina i to zato jer oni nemaju pristup našem raketnom sustavu. Ne mogu ga kontrolirati, a dok je taj objekt bio u zraku nad bazom, svi moji projektili su se ugasili", kaže Holt.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
 
NLO onesposobio nuklearne bojne glave
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Neidentifikovani Leteći Objekti ( NLO )-
Forum(o)Bir: