Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobični lik u crnom o.O

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimesub pro 11, 2010 9:26 pm

Ovo je se meni desilo prošle godine. bila je zima. ja i jedna moja rodica smo otišle po moju seku na stanicu u našem selu. pošto je bio decembar, vani se već smrklo. idemo ja i ona ulicom polahko šetamo i pričamo i zafrkavamo se.. tako smo šetale sve dok nismo zapazile jednu osobu koja je stajala ispod rasvjete na mostu, a sa lijeve strane bilo je muslimansko groblje. mi smo zastale, jer smo pomislile da je to bila moja sestra. taj lik je stajao i mi smo stajali na mjestu. Bio je veoma visok, možda 3 metra. a u našem selu nema nikog ko bih mogao da bude tako visok. imao je sve crno na sebi, kaput crni do ispod koljena, i onaj crni neki cilindar na glavi. kako smo pomislile da je to moja seka, zvali smo je imenom. međutim, taj lik je odmah dotrčao tolikom brzinom prema nama, da smo i mi počele da bježimo koliko nas noge mogu nositi. bilo je strašno. bio veoma brz. nakon nekoliko metara mi smo morale da stanemo da uzmemo dah. okrenule smo se, međutim lik je nestao. odjednom smo čule kako u grmu odmah pored nas, počelo da se toliko trese... i opet smo počele da trčimo do kuće našeg rođaka, sreća pa nije bilo daleko. nakon toga smo nazvale moju sestru i pitale je gdje je stigla. ona je rekla kako je tek izašla iz busa, i kako je blizu. moja rodica, rođak i ja smo zajedno otišle po nju.. nije se ništa više desilo čudno. bilo nas je strah pa smo bili gotov prilijepljeni jedni uz druge ....bilo je mnogo strašno.. i dan danas ne znam ko bih to mogao da bude. i svaki puta kada prolazim kraj toga mosta, sjetim se onog visokog lika u crnom... brrrrrr
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimened sij 09, 2011 8:48 pm

bigman je napisao/la:
taj lik u crno je inace moj dobar prijatelj ja sam ga zamolio da vas malo prepane....nee salim se ....znam kad je to bilo nezzz sta je bilo znam da niste prestale o tome govoriti cijelim putem dok smo se vracali kuci....... Very Happy

i on je visko više od 2 metra ? Shocked ja sam čitala da to nekada zna biti smrt, čitala sam da su isto ovako obučene , sve u crno, i da imaju onaj cilindar na glavi i da su visoki više od 2 metra Rolling Eyes
reci mi hoću da ga upoznam Razz
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
zaakkii

zaakkii


Posts : 4
Join date : 08.12.2010

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimeuto sij 11, 2011 2:33 am

i u mom selu ima netko odjeven u crno tko stalno hoda nocu..najcesce u jesen..cudno je to sto su ga mnogi vidjeli al' nitko nije mogao vidjeti lice, ljudi gledaju u facu al' ne vide nista Neutral
ja ga nikad nisam vidla no mnogi moji prijatelji jesu...isto je visok..
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimeuto sij 11, 2011 6:28 pm

zaakkii je napisao/la:
i u mom selu ima netko odjeven u crno tko stalno hoda nocu..najcesce u jesen..cudno je to sto su ga mnogi vidjeli al' nitko nije mogao vidjeti lice, ljudi gledaju u facu al' ne vide nista Neutral
ja ga nikad nisam vidla no mnogi moji prijatelji jesu...isto je visok..

:affraid: affraid affraid čitala sam na ovom forumu kako su neke polu žene- polu koze, isto tako odjevene i isto tako visoke i kažu da je to smrt affraid znači, ja i moja rodica smo pobjegle od smrti Razz
lol xD ali ipak bih htjela znati KO je i ŠTA je to O.O
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
zaakkii

zaakkii


Posts : 4
Join date : 08.12.2010

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimeuto sij 11, 2011 8:28 pm

taj ''čovjek'' cesto zna kucat na prozore, al' nitko jos nije umro...
[Vrh] Go down
MrsPuff
Moderator
MrsPuff


Posts : 68
Join date : 06.12.2010
Age : 31
Location : grad izgubljenih snova, ulica Bez Nade,kuća na lijevom uglu

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimepet sij 14, 2011 9:13 pm

zaakkii je napisao/la:
taj ''čovjek'' cesto zna kucat na prozore, al' nitko jos nije umro...
na samu pomisao da bi meni ko kucao na prozor u po noći xD affraid affraid crkla bih od straha Neutral
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/MirsadaBajrektarevic
pafeks




Posts : 4
Join date : 22.03.2011

Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitimened srp 03, 2011 11:33 am

Vidio sam jednu zenu tako koja zivi blizu mene u selu ona je smrt na biciklu xD ali svejedno malo je jezivo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobični lik u crnom o.O Empty
PostajNaslov: Re: Neobični lik u crnom o.O   Neobični lik u crnom o.O Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobični lik u crnom o.O
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Žene u crnom O.o

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Price iz iskustva-
Forum(o)Bir: