Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2012. godina - kraj ciklusa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimepet kol 14, 2009 7:48 pm

evo nekih teza za koje sam mislio da ce vas zanimati


1. Čovječanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!
[Vrh] Go down
Guest
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 3:37 am

Nece nista bit mogu se kladit Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:45 am

i ja mislim da nece biti jer se 90-tih govorilo da ce 2000 bit smak svijeta i ljudi otisli u super markete sve pokupovali hrane sijalica svega kad ono nigdje smaka svijeta
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 1:13 pm

ma to su sve same gluposti...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 5:54 pm

Risk je napisao/la:
ma to su sve same gluposti...

Da svaki put najave da ce bit sudnji dan i naravno nebude
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 10:02 pm

pa tako ce milionima godina dok jednom ne pogode,a kad pogode reci ce e jesmo li vam rekli Question Exclamation
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:26 pm

ako to pogode...hmmm.....mislim da ipak nece moci nista reci.....


SRY ZBOG SPAMA....JA SAM KRIV, ALI NISAM MOGO ODOLIT.....HEHHE
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 12:33 pm

Risk je napisao/la:
ako to pogode...hmmm.....mislim da ipak nece moci nista reci.....


SRY ZBOG SPAMA....JA SAM KRIV, ALI NISAM MOGO ODOLIT.....HEHHE

i ja se izvinjavam al ta ti je dobra,nece stici reci lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:04 pm

Taj kalendar je ustvari njihova astrologija.neki ljudi to pogresno tumace i smatraje da ce tada nastati smak svijeta sto je nidže veze.Meni je bilo interesantno to o prestanku vremena,jer vjerujem da ce se vrijeme na neki nacin promijeniti,dakle ne pestati.Neko ko je piaso ovaj text dosta dobro je protumacio znacenje majanske astrologije,ali onaj ko je pisao text odpilike vidi se da je odnekud iz Amerike,odkud sad u cijelom prici teorije zavjere i prica o moci medija,mi jos uvjek nismo toliko ispravni kao oni tim glupostim.


sa druge strane,ako na kalendar i sve mehanizme za njegov proracun gledamo sa aspekta starih kultura ciji je opstanak zavisio od ispravnog proracuna zetve i sjetve(sjetiti se samo smila stone headge-a),i pridodati jos tpme da se kultura maja nalazila na ekvatoru ,najverovatnije limit njihvog kalendara do nase 2012 godine predstavlja krajnji domet parametara koji su mogli da koriste(polozaj zvijezda u tom periodu).
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:07 pm

na to nikada nisam gledao s te strane...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:11 pm

Risk je napisao/la:
na to nikada nisam gledao s te strane...

nego s koje si strane gledao?? vrlo opsiran i kolektivan post.
Ajd "iskapi" jos koju rijec za mene Wink
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:15 pm

hahahahah..........uvijek sam mislio da to predstavlja smak svije (opet nisam vjerovao u to) heh
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:17 pm

Risk je napisao/la:
hahahahah..........uvijek sam mislio da to predstavlja smak svije (opet nisam vjerovao u to) heh

haha fenomenalno. uvijek si mislio a niakd nisi vjerovao. cheers
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:19 pm

mislio sam da to predstavlja smak svijeta (onima koji su vjerovali u to=)...kontas??? heheh pirat
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:20 pm

nemogu banovali su mi pravi account zbog toga sto sam mu reko da je skeptik
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 6:22 pm

ne zbog toga........puno si spamao.......vrijedjao si me na druge nacine......i nismo te banovali....nego smo ti promijenili password, a posto si rekao da si hacker, mi kontali da ces prohakat svoju sifru!!! SRETNO!!!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 9:07 pm

sto sifra kad bi mogo srusit forum
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimened kol 16, 2009 9:08 pm

ajde srusi....da te vidim.....pa da ti mi srusimo kompjuter....hahah
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitimepon kol 24, 2009 6:46 pm

Guest je napisao/la:
sto sifra kad bi mogo srusit forum

Ako strusis site zaj da kompjuter vise neces moc upalit

Imat ces spynet key logger i RAT u svom kompu samo probaj srusit
[Vrh] Go down
Sponsored content





2012. godina - kraj ciklusa Empty
PostajNaslov: Re: 2012. godina - kraj ciklusa   2012. godina - kraj ciklusa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2012. godina - kraj ciklusa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MAYE I KRAJ VREMENA
» 2012 sta nas to ceka...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Ostale Misterije-
Forum(o)Bir: