Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neidentificirani leteci objekti-NLO

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimepet kol 14, 2009 8:01 pm

NLO ( Nepoznati leteći objekt ), UFO, leteći tanjur, svjetlosni brod ili kako ga god želite nazvati - je u stvari jedan prostorno/vremenski "stroj" koji koristi hiperdimenzionalnu tehnologiju, pa je normalno da može svašta... "putuje" velikom brzinom ( možda je "zakočen" u vremenu, a ostalo oko njega "putuje normalnim tokom", pa vam se čini kako radi "nenormalne i brze putanje" ), ispušta razne zvukove ili je potpuno bešuman, svijetli čudnim svjetlom, pojavljuje se i nestaje... pa to je postalo sasvim već NORMALNO !!! Putovanja "kroz" vrijeme su već odavno izvediva, a pošto većina vanzemaljaca nije ograničena u našem 3. denzitetu, oni ni nemaju linearno vrijeme, pa mogu selektivno izabrati "kada" će se i gdje "pojaviti".

I to nije sve. Po svjedočenju otetih ljudi, unutrašnjost broda izgleda jako velika i unutra postoje svakojake stvari koje oteti vide, a vanzemaljci koriste. Isti taj brod izgleda jako malo izvana. Da, to je moguće jer je vani 3. denzitet i zakoni 3. denziteta gdje mi živimo, a unutar broda vlada obično 4. denzitet i njegovi zakoni. 1 metar u našem 3. denzitetu je potpuno druga stvar od 1 metra u 4. denzitetu, odnosno tamo to nije linearna dimenzija. ( Ne brkati dimenziju i denzitet!!! ). Denzitet ima beskonačno mnogo dimenzija koje su "bočno". No ovdje nećemo o tome u detalje.

Fizikalni zakoni koji vladaju u našem vremenu/prostoru, ne odnose se na njih jer koriste zakone drugih denziteta. Mi percipiramo svemir kao 3D prostor, ali on izgleda da ima puno više "sakrivenih" stvari nego što mi možemo i sanjati. Npr. jedno pitanje koje je osnovno: val se širi ako je u nekom mediju ( zvuk u zraku, inače da je u vakuumu - ne čujemo ga; svjetlost također - fotoni itd... ). Ali nas su učili u školi da je su sve planete, sunce, mjesec, komete... okruženi vakuumom?!? Pa kako onda mi vidimo sunce??? Sunce isijava svjetlosne valove, pa kako onda kroz "ništa" ( vakuum ) dolaze do nas? Tu nešto nije kako treba - već na početku naše fizike! Ipak se nešto nalazi u tom vakuumu... Ili možda je sve napravljeno od neke posebne strukture koje još nismo svjesni?

Zatim, ima nešto osnovno što je "brže" od brzine svjetlosti. Kako to da svjetlost koja dolazi iz Sunca pa do zemlje treba cca. 8 minuta da stigne, a ako se na Suncu desi neka veća erupcija i anomalija, mi to ODMAH osjećamo na Zemlji? Pa naravno - GRAVITACIJA - djeluje trenutno kroz sve medije i denzitete istovremeno. Kažu da je ona svijest 7. denziteta. Prožima totalno sve, o njoj ovise druga događanja, pa je ona izgleda medij koji prenosi razne informacije u obliku svjetla, zvuka, energije, itd. Zato i NLO-i mogu ići brže od brzine svjetlosti, jer je brzina samo ograničenje našeg 3. denziteta, a u višim ona ništa ne znači jer vrijeme kao linearno ne postoji.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Detalji o pogonu NLO-a ( barem jedna vrsta ): [You must be registered and logged in to see this link.]

O ovoj temi imate mnogo toga na internetu, pa sada ovdje nebi navodio njihov pokretački sistem, već ću dati samo link gdje detaljno opisuju jedan "brod" i čini mi se samo jednu vrstu koju koriste "Sivi" i koji su sluge Reptilima koji ih "šalju" u naše "tvrđe" područje u kojemu živimo.
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimepet kol 14, 2009 10:18 pm

heheeh.....svidja mi se tvoj avatar.......to je najvjerovatnije KUMULUS (vrsta oblaka koja jako brzo rate, i unutar koje se munjevitom brzinom krece strujanje zraka), a moze biti i stratokumulus i kumulogenitus (oblaci nastali su razvlačenjem dnevne konvekcije)....izvinjavam se ali moram malo pametovati.....heheh
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 3:54 am

Risk je napisao/la:
heheeh.....svidja mi se tvoj avatar.......to je najvjerovatnije KUMULUS (vrsta oblaka koja jako brzo rate, i unutar koje se munjevitom brzinom krece strujanje zraka), a moze biti i stratokumulus i kumulogenitus (oblaci nastali su razvlačenjem dnevne konvekcije)....izvinjavam se ali moram malo pametovati.....heheh

Uz mali dodatak photoshopa affraid
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:57 am

Risk je napisao/la:
heheeh.....svidja mi se tvoj avatar.......to je najvjerovatnije KUMULUS (vrsta oblaka koja jako brzo rate, i unutar koje se munjevitom brzinom krece strujanje zraka), a moze biti i stratokumulus i kumulogenitus (oblaci nastali su razvlačenjem dnevne konvekcije)....izvinjavam se ali moram malo pametovati.....heheh


a moze li na bosanskom??
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 1:06 pm

pa sve ti je na bosanskom...
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 5:26 pm

pa samo ja ne kontam te muluse i kumuluse
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 6:10 pm

h4x0r je napisao/la:
pa samo ja ne kontam te muluse i kumuluse

To su ti samo imena
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:17 pm

h4x0r je napisao/la:
pa samo ja ne kontam te muluse i kumuluse


ma to su ti vrste oblaka.....heheheh
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimened kol 16, 2009 12:27 pm

pa sto se ne zovu a1 a2 a3 a4 a5 a6 itd.nego humus mulus kumulus i Bog zna jos kako
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimened kol 16, 2009 2:21 pm

pa jednostavno se tako zovu....sta ja znam ko im je davo ta imena....hhahah.....zasto se ti zoves amar???? (isto pitanje)....
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:20 pm

Pred nekih 10 godina kada sam bio klinac bio sam u Savudriji u kampu na ljetovanju, spremali se mi za disko, gel na glavu, parfem i tako to žicam frenda majicu..., izađem iz kampa pogledam onako bezveze refleksno prema upaljenoj žarulji koja je visila između kampa ( bila je predvečer) nešto dobacujem frendu kada nešto proleti 10 metara iznad livade koja je bila oko 5-6 metara lijevo od mene, na rubu te "letjelice" su bila svjetla, žuta, crvena, i neonsko plava preletila je užasno brzo, ništa se nije čulo niti vjetar osjetio, ja sam pitao frenda koji je to ku..c bio sav u šoku a oni kažu, pijan si a nismo ni počeli piti, ali ja znam da sam to vidio i naravno nikome to nisam rekao jer bi rekli da odem psihologu ili psihijatru, ali kunem se svime kaj imam da sam to vidio, preletilo je užasno brzo a ta svijetla su mi se urezala u pamčenje, dan danas se pitam koji ku...c to bio to se dogodilo sve u sekundi i pol možda ?? ovo je istina ne izmišljam nije bio helikopter, avion, balon ništa takvo, bilo je užasno brzo, i tiho i nije ostavljalo nikakav vjetar za sobom ! Question !!


Zadnja promjena: crodiler; sri kol 19, 2009 12:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:22 pm

ZVIJEZDA PADALICA???
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Gost
Gost




Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:26 pm

nije pa znam razlikovati zvijezde padalice i x fenomene, ovo je imalo svjetla, žuto, crvena, neon plava, malo bijele tak pomiješano, ali nije padalica 100%
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neidentificirani leteci objekti-NLO Empty
PostajNaslov: Re: Neidentificirani leteci objekti-NLO   Neidentificirani leteci objekti-NLO Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neidentificirani leteci objekti-NLO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Neidentifikovani Leteći Objekti ( NLO )-
Forum(o)Bir: