Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vase price

Go down 
+4
macagolubovic
LUCIFER
Risk
PEDERCINA
8 posters
Autor/icaPoruka
Guest
Gost




Vase price Empty
PostajNaslov: Vase price   Vase price Icon_minitimesub kol 15, 2009 6:01 pm

E ovako ovde navedite price koje ste culi od svoje raje, nana itd Smile
Sigurno ste pricali sa jaranima o tim pricama i tako
Znaci price nemoraju bit instinite i tako

Evo jedne moje sto mi je jaranica rekla:

Bila je noc, muz i zena su se vozili po brdu i odjednom nestane goriva

Najbliza pumpa je 10km daleko
Al posto je bio mrak jedno je moralo otic po gorivo
I to je bio muz
Reko je zeni ako ista cuje nek pojaca radio
I tako nakon sto je nesto iz vidika iz sume je poceo zvuk koji je dozivao zenu
Govorio je "Izadji izadji" zena je samo prestravljena na to pojacala zvuk
I tako je par puta i izadje iz auta potrazi okolo i sa ledja je nesto zakolje

Kad se vratio muz on je naso iskapirano tijelo svoje zene

Brzo je nasuo gorivo i odjurio




Eh ovako mogu i vase price oko kuce neke napustene sto je blizu vasi i tako dalje

Kod mene na jezeru ima napusetna ratna bolnica pa cu otic jednom sa jaranima da vidim kako je
[Vrh] Go down
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesub kol 15, 2009 9:52 pm

u toj bolnici blizu pedijatrije je moja mama prije rata radila i jednom mi je pricala da je jedan sasa djecak umro od leukemije i ona nije mogla vise trpit jer su tu bili sve leukemicari i dala otkaz.

a sto se tice prica meni je moja jaranica pricala da kad je ona bila mala i isla je na vikendicu,i u tom selu gdje joj je vikendica bila je jedna stara zena koja je bila velika vjernica Muslimanka ali je bila nepismena,i jedong dana moja jaranica i njene jaranice se igrale pored Mezarja i vide Dzenaza,i pitaju ko je umro i ljudi im kazu cura,i ona se vrati kuci i pita je mama gdje su bili i ona kaze ma bila dzenaza pa mi gledali,i mama joj kaze pa ja vidjela sam ja curu ode negdje samo sutila i mahala mi,a sto je najkrvavije curu je vidjeo i njen brat i oni se dan danas kunu da su je vidjeli
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesub kol 15, 2009 10:58 pm

najezio sam se od prve price.... pale
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
PEDERCINA




Posts : 74
Join date : 11.08.2009
Age : 28
Location : ma negdje kad skrenes lijevo pored desne kuce odozgo koja se kriza sa kucom lijevo al moras otici desno

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimened kol 16, 2009 12:24 pm

mozda je to bilo planirano a mozda i paranormalno ubojstvo,jeli se obdukcija uradila
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimepet ruj 25, 2009 4:13 pm

PRICALA MI SESTRA OD TETKE :NJENOJ DRUGARICI MAJKA BOLESNA BILA I ONA OTISLA KOD GATARE DA JOJ DA LIJEK.ONA JOJ DALA CVIJET I REKLA DA OBIDJE CIJELO TURSKO GROBLJE SA TIM CVIJETOM U NOC.ONA POSLA PRVU NOC CULA STRASNE ZVUKOVE I POBJEGLA.DRUGU NOC POSLA I VIDJELA PRAZAN GROB,A GATARA JOJ REKLA DA KAD VIDI PRAZAN GROB UDJE U NJEGA SA CVIJETOM.ONA POSLA I USLA I KAD JE POSLA DA IZADJE,NESTA JE UHVATI ZA MAJICU,PA JE VUCE,VUCE A ONA SE ISTRZE I POBJEZE.I MAJKA JOJ OZDRAVI.MISLI SE DA JE NEKO GRANJE POVUKLO,MADA NEKI MISLE DA JE NEKA RUKA POVUKLA,JA SAM JEDAN OD TAKVIH KOJI MISLE DA JE RUKA.MISTERIJA OSTAJE. scratch Question
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesub ruj 26, 2009 7:53 am

Svidja mi se prica, ali ipak sam od onih sto misle da se mozda sama nesvesno zakacila za nesto.......
.......STRAH CUDA CINI U GLAVAMA U TAKVIM MOMENTIMA........
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesub ruj 26, 2009 9:08 am

tu si u pravu Smile Very Happy
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesub ruj 26, 2009 11:33 am

potpuno ste u pravu Very Happy
ljudi pocnu halucinirati kada su u prevelikom strahu ! Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: Zabrinuta majka   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:03 pm

Bracni par se vozio kasno kuci kada ih je zaustavila povredjena zena. Objasnila im je da je dozivela automobilsku nesrecu i da je njena beba ostala zarobljena u kolima. Covek je ostavio povredjenu zenu sa suprugom i otisao da pokusa da izvadi bebu. Kada je stigao do automobila video je par na prednjim sedistima. Bili su mrtvi. Beba je plakala na zadnjem sedistu i covek je uspeo, posle nekoliko pokusaja, da izvadi bebu. Vratio se do svog automobila i tamo zatekao suprugu samu. Kada ju je pitao gde je majka detea, ona mu je objasnila da je zena odmah otisla za njim da mu pomogne. Ostavio je bebu i vratio se da potrazi zenu. Nikoga nije bilo pored automobila ili u blizini. Posle duzeg vremena, shvatio je da je zena koja je umrla na prednjem sedistu zapravo zena koja ih je zaustavila trazeci pomoc.
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: Bebin most   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:03 pm

U Dzordziji, tokom 19.veka, farmer i njegova zena su ocekivali rodjenje svog petog deteta. Farmer je znao da ne mogu hraniti i ovo dete, jer su usevi te godine bili izuzetno losi, a oni su i pored toga bili izuzetno siromasni. Kada je zena pocela da se poradja, farmer je pozvao doktora. Ali zena nije znala da su njih dvojica vec ranije napravili plan kako da se otarase deteta. Plan je bio da iznesu dete odmah po rodjenju a da majci kazu da je dete umrlo tokom porodjaja. Tako su i uradili.

Kada je te noci napustio siromasnu kucu, doktor je sa sobom poneo i malog decaka. Odneo ga je na obliznji most i bacio ga u vodu. Zena nikada nije saznala sta su farmer i doktor uradili.
Legenda kaze da tokom oblacne noci tokom punog meseca treba doci na most i parkirati na sredini mosta. Zatim u krug treba posuti puder za bebe. Tada se treba vratiti u automobil, ugasiti motor i svetla i sacekati nekoliko minuta. Tada cete cuti tihi plac bebe. A kada izadjete iz automobila, u krugu cete videti otiske decijih stopala.
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: mamin mali pomocnik   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:04 pm

Mala devojcica je gledala majku kako grdi svog malog sina koji se, po ko zna koji put, upiskio u pantalone. Majka mu je zapretila da ako to ponovi, ona ce mu odseci ono cime piski.

Nekoliko dana kasnije, majka se vratila iz kupovine a cerka je bila na ulaznom stepenistu drzeci krvavi noz u ruci: "Timi se ponovo upiskio, ali ne brini, uradila sam sve kako si rekla".
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: Zar ti nije drago sto nisi upalila svetlo   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:06 pm

Studentkinja se jedne veceri kasno vracala iz biblioteke u sobu. Kada je usla, svetlo je bilo ugaseno. U sobi se samo culo tiho stenjanje i pokreti na krevetu. Pretpostavivsi da je njena cimarka dovela decka, devojka je brzo pomerila ruku sa prekidaca za svetlo. Kako ih ne bi ometala, presvukla se u mraku, legla da spava i stavila slusalice na usi. Kada se ujutru probudila, okrenula se ka krevetu svoje cimerke... Na krevetu je bilo iskasapljeno telo devojke, krvi na sve strane a na zidu natpis, ispisan krvlju:

"Zar ti nije drago sto nisi upalila svetlo?"
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: Ovo se cesto prica   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:07 pm

Ovu legendu sam procitala na jednom forumu, nazalost ne znam koji je grad u pitanju. U pitanju je Vojvodina.

Zena se vracala kuci kada je primetila da je prate 2 zene. Bile su to visoke zena, bledih duguljastih lica, potpuno iste - kao bliznakinje. Bile su obucene u duge mantile i sa sesirima. Zena je tada ubrzala i kada je stiglla u dvoriste okrenula se da vidi da li su i dalje iza nje. Kroz odskrinutu kapiju je videla da obe zene imaju kozije noge. Zena je bila ubedjena da su je pratile 2 smrti.

Decko koji je napisao ovu legendu, ubrzo je cuo od druga slicnu pricu. Njemu je deda ispricao:

Dok je vozio kasno nocu, zaustavile su ga 2 zene. Covek ih je primio u kola. Bile su obucene u duge mantile i sa sesirima. Dok su ulazile u kola primetio je da imaju kozije noge. Nije nista rekao, odvezao ih je do mesta gde su putovale i one su izasle.

Kasnije, takodje na jednom forumu, devojka je ispricala iskustvo njene drugarice:

Devojka se vozila kasno nocu sa roditeljima koji su bili na prednjim sedistima. Dok su putovali primetili su devojku, plavusu, u dugom crnom kaputu. Isla je pored puta, ali kao da je tesko hodala. Stali su da je pitaju da li joj je potrebna pomoc. Majka devojke, koja je sedela na suvozacevom sedistu, otvorila je vrata i krenula da nesto upita devojku. Osetila je udarac kopita u grudi, a devojka se okrenula ka njoj. Zena je kasnije ispricala da je njeno lice bilo izmedju ljudskog i kozijeg. Zena se, uplasena, proderala na muza da vozi dalje i on je odmah dodao gas, tako da nikada nisu saznali sta je to bilo.
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: legenda iz apatina   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:08 pm

Ovo je prica iz sela pored Apatina.

Desilo se da su jedno vreme bebe u selu masovno umirale. U selu je takodje ziveo covek za koga su svi govorili da je cudak i svi su ga se bojali.

Jedne veceri, nekoliko puta su uspeli da povrate bebu koja se gusila. Majci bebe su zatim rekli da namaze bebi na grudi i vrat neko ulje koje se tada koristilo za kola i slicno... Zeleli su da saznaju sta se desavalo (kako, ne znam). Majka je to i uradila. To vece je beba ponovo pocela da se gusi, pokusali su da je spasu ali nisu uspeli. Iz nekog razloga, majka je izasla iz kuce i otisla kod tog cudaka. Kada je otvorio vrata, na brkovima je videla ulje koje je namazala bebi na telo...
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: legenda....   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:09 pm

Ovu pricu smo prepricavali jos kao klinci i to je jedna od retkih kojih se secam. Znam da je svako ko bi hteo da isprica neku legendu naseg grada pocinjao sa ovom pricom.

Jedan covek je odlucio da sagradi kucu i unajmio je nekoliko dobrih majstora koji su ubrzo dosli sa ekipom radnika i poceli gradnju. Majstori su dugo radili i u dogovoreno vreme su zavrsili kucu. Ali covek je iz nekog razloga odbio da im isplati ostatak novca... Majstori su sve pokusavali, ali on nije hteo da plati.

Zbog toga je jedan do glavnih majstora otisao na obliznje groblje, izvukao ekser iz krsta koji je bio na grobu nekog deteta i zakucao ga u gredu na tavanu kuce. Majstori su zatim otisli i vise nisu trazili novac.

Covek se ubrzo uselio u novu kucu. Ali od prve veceri, kada bi legao da spava, kasno nocu bi poceli da se cuju krici i plac deteta. Covek je pokusavao da se otarasi te pojave, ali mu nije uspevalo. Na kraju je odlucio da proda kucu.

Kucu je kupio covek koji se tek doselio u grad. Isplatio je sav novac prethodnom valsniku i uselio se. Ali njegove muke tek tada pocinju. Svake veceri, kasno nocu, poceli bi plac i krici deteta. Covek je pretrazivao kucu, ali nista nije nasao. Na kraju je pokusao da razgovara sa starim vlasnikom, a posto ni to nije pomoglo, odlucio je da sazna sve o kuci. Posle duge potrage uspeo je da pronadje jednog majstora koji je radio na izgradnji, a on ga je uputio na glavnog majstora. Kada je glavni majstor cuo o cemu se radi, zatrazio je od novog valsnika da mu isplati novac koji mu duguje stari vlasnik za izgradnju. Covek je na kraju to i ucinio. Majstor je tada otisao na tavan, izvadio ekser i vratio ga na krst odakle je i uzet.

Od te noci, prestali su krici i plac deteta.
[Vrh] Go down
tammy

tammy


Posts : 75
Join date : 29.12.2009
Age : 30

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:13 pm

Jedna zena je stalno sanjala da umire na pruzi, smrskana pod vozom. Zato nikada nije ni prelazila obliznju prugu. Posto je imala ceste glavobolje, otisla je kod doktora koji je, posle pregleda, ustanovio da ima tumor na mozgu.

Jednog dana dok se vracala od komsinice, resila je da predje prugu misleci da nema nikakve opasnosti. Ionako je vec umirala. Kada je stigla na prugu, pogledala je na obe strane - voza nije bilo.

Nasmejala se i krenula preko pruge.

Kasnije su pronasli njene ostatke pored pruge, unakazene od udarca voza.

Samo sto voz tom prugom nije prolazio 20 godina...
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimesri pro 30, 2009 10:54 am

Super prica...svaka cast !
Nastavi tako...nemam rijeci.....stvarno odlicno
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimened sij 03, 2010 6:00 am

tammy je napisao/la:
Mala devojcica je gledala majku kako grdi svog malog sina koji se, po ko zna koji put, upiskio u pantalone. Majka mu je zapretila da ako to ponovi, ona ce mu odseci ono cime piski.

Nekoliko dana kasnije, majka se vratila iz kupovine a cerka je bila na ulaznom stepenistu drzeci krvavi noz u ruci: "Timi se ponovo upiskio, ali ne brini, uradila sam sve kako si rekla".

O Boze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimened sij 03, 2010 6:01 am

tammy je napisao/la:
Jedna zena je stalno sanjala da umire na pruzi, smrskana pod vozom. Zato nikada nije ni prelazila obliznju prugu. Posto je imala ceste glavobolje, otisla je kod doktora koji je, posle pregleda, ustanovio da ima tumor na mozgu.

Jednog dana dok se vracala od komsinice, resila je da predje prugu misleci da nema nikakve opasnosti. Ionako je vec umirala. Kada je stigla na prugu, pogledala je na obe strane - voza nije bilo.

Nasmejala se i krenula preko pruge.

Kasnije su pronasli njene ostatke pored pruge, unakazene od udarca voza.

Samo sto voz tom prugom nije prolazio 20 godina...

Kako sad pa to!? scratch
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimened sij 03, 2010 6:05 am

tammy je napisao/la:
Ovo je prica iz sela pored Apatina.

Desilo se da su jedno vreme bebe u selu masovno umirale. U selu je takodje ziveo covek za koga su svi govorili da je cudak i svi su ga se bojali.

Jedne veceri, nekoliko puta su uspeli da povrate bebu koja se gusila. Majci bebe su zatim rekli da namaze bebi na grudi i vrat neko ulje koje se tada koristilo za kola i slicno... Zeleli su da saznaju sta se desavalo (kako, ne znam). Majka je to i uradila. To vece je beba ponovo pocela da se gusi, pokusali su da je spasu ali nisu uspeli. Iz nekog razloga, majka je izasla iz kuce i otisla kod tog cudaka. Kada je otvorio vrata, na brkovima je videla ulje koje je namazala bebi na telo...

tammy stvarno me ostavljas u cudu, ova mi se prica svidja, bas je neobicna i jeziva affraid
[Vrh] Go down
Dinox

Dinox


Posts : 45
Join date : 15.07.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimepet sij 15, 2010 7:41 pm

Lee, 37-godišnja Kineskinja tvrdi kako je tijekom noći opsjedaju zli duhovi nepoznate žene koja je mentalno muči uslijed čega je izgubila 20 kilograma u samo dva tjedna dana. No, usprkos njenim 'noćnim morama' liječnici tvrde da je potpuno mentalno zdrava
Izmučena Lee je kućanica, ima dva sina i jednu kćer, a s djecom i suprugom Liangom u kuću su uselili prije godinu dana. Jedino što su o kući znali jest podataka kako se prijašnja vlasnica također zvala Lee i da je u u toj kući preminula prije deset godina.

Zatražili su i pomoć medija koji je obavio i religioznu ceremoniju čišćenja kuće kad su nju uselili 31. prosinca prošle godine, a napominje da se tada jako osjećala prisutnost drugog vlasnika u kući.

Od prvog dana otkad su uselili u kuću supruga Lee je viđala čudne sjene, a nedavno je sve to počelo djelovati na nju samu, osobito tijekom noći. Lee je kažu postala druga žena, viče na ukućane, rodbinu i poznanike koji ih posjećuju bez ikakvog razloga te ih provocira. Osim toga šapuće sama sa sobom i glasno vrišti kad je duh napada.

Početkom prosinca ove godine u kući su bili i egzorcisti. Tijekom čina istjerivanja demona Lee je na njih bacila zdjelu i žestoko se opirala, a šestorica snažnih muškaraca namučila su se držeći je da bi se na kraju onesvijestila od iscrpljenosti. Ni taj, kao ni prijašnji pokušaji egzorcizma nisu uspjeli, a zabrinuti suprug Liang kaže da je nakon njih postajalo sve gore. Njegova supruga je čak rekla: "Želim uzeti život ove osobe i bez obzira koje čini bacili na mene i koliko egzorcista pozvali sve vam je beskorisno'. Ona pak tvrdi da demon koji je opsjeda nosi košulju na cvjetiće i da se kreće po cijeloj kući.

Liang je na kraju morao napustiti i svoj posao kako bi se brinuo o supruzi, a pomažu mu rodbina i prijatelji koji paze na nju tijekom noći sve do šest ujutro kad demon nepoznate žene napušta njezino tijelo.

Liang se još uvijek nada da će mu netko pomoći, a suprugu je vodio i liječnicima specijalistima na pregled, a obavljen joj je i CT mozga. Liječnici tvrde da je ona mentalno potpuno zdrava. Psihijatar joj je prepisao lijekove za smirenje i ustanovio kako ne pati ni od kakvih psihičkih poremećaja.
[Vrh] Go down
Dinox

Dinox


Posts : 45
Join date : 15.07.2009

Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimepet sij 15, 2010 7:43 pm

Nestala i osakaćena goveda bez vidljivih tragova u posljednje vrijeme sve su češća pojava. Tako su početkom prosinca u Čileu zabilježena nova čudna sakaćenja goveda
Da cijela stvar bude intrigantnija to se dogodilo u predjelu koje graniči s područjem Angel Gatti u kojem je ne tako davno pronađeno 45 nepoznatih otisaka čije podrijetlo nisu uspjeli utvrditi ni istražitelji nakon temeljite istrage.

Na čileanskoj farmi u blizini grada Bartolomé Bravo pronađeno je novih deset ubijenih životinja, od čega sedmero teladi i tri krave, a trupla životinja zaprepastila su ne samo vlasnika farme već i istražitelje. Naime, životinje su rasječene savršeno precizno pogotovo oko vimena. Oni koji su vidjeli leševe uvjereni su kako to nije djelo nekoga s ovog svijeta, bilo čovjeka ili životinje...

Nažalost, vlasnik farme, uplašen zbog mogućeg zanimanja znatiželjnika i medija odlučio je leševe spaliti, a za smrt okriviti lokalne pse lutalice.

Da cijela stvar bude intrigantnija to se dogoido u predjelu koje graniči s područjem Angel Gatti u kojem je ne tako davno pronađeno 45 nepoznatih otisaka čije podrijetlo nisu uspjeli utvrditi ni istražitelji nakon temeljite istrage.

No, neobičan događaj ipak je pobudio zanimanje lokalne policije, u kojoj je na tren zavladala panika kada su vidjeli leševe, no koja zbog nedostatka dokaza nije mogla učiniti mnogo.

Obzirom da je prestrašeni i bijesni vlasnik goveda uništio dokaze policija i istražitelji mogu samo nagađati o čemu je riječ i sasvim je jasno kako ni oni, kao ni brojni ljubitelji paranormalnih pojava, taj događaj nisu shvatili olako.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitimepet srp 23, 2010 12:36 pm

ovo su priče kaj sam čul... sad dal su istinite to je na vama da odlučite, slobodna volja.. Very Happy

ovu mi je priču ispričala moja baka... prije 16 godina mi je umro otac... ja sam onda imal 4 godine, niti se ne sječam te noći... moja mama je bila trudna i bila je na porodu u bolnici... a moj brat i ja smo bili doma s bakom i dedom... bila je večer i išli smo spavati... moj otac je već bil pokopan 3 dana... te noći smo se ja i moj brat probudili i počeli govoriti baki da je tata došel doma s posla... jer uvijek kad je tak došel doma je trubil s autom... e, te noći smo mi čuli trubu... tak mi pričala baka, da smo ih probudili, nju i dedu, i rekli da tat trubi vani... njima bilo čudno, a ona veli onda: ''sine... odi tamo kam trebaš iti... umro si... ja ču ti čuvati djecu, samo ih nemoj plašiti'', i u tom trenutku kroz sobu prohuja jako hladan vjetar... i sve stane... više nismo čuli trubu auta... i dalje na spavanje... to mi je baka pričala da je tak bilo... a sad, ja nemrem potvrditi jer se baš ne sjećam toga...

bila je još jedna priča moje bake... prije nekolko godina mi baš umro djed... taj isti koji me čuval onu noć... i rekla mi baka... spavala je u svojoj sobi, i najedanput se otvore vrata... baš kak ih je deda znal otvarati stalno kad je išel na spavanje... ona je rekla da se nije mogla u tom trenutku opće pomaknuti, ko da je bila nepomična, samo je mogla gledati i disati... i onda je vidla dedu da ide prema krevetu, i ko svake večeri kad je bil živ... lepo legel v krevet i počel se spominati s mojom bakom... rekla je da se tak spominala s njim skoro cijelu noć... i na kraju joj on rekel... moram ići, zovu me... nemrem ovdje ostati... čuvaj mi moje sve... i ustal s kreveta i otišel kroz vrata va... a za to cijalo vrijeme moja baka se nije mogla pomaknuti, kad je on otišel... sve je bilo po starom, mogla se micati.. sad dal je to istina, ja neznam, ali iskreno, čul sam dosta priča gdje ljudi vide svoje najmilije... ali jedan detalj kaj mi stalno čudni je da se ne mogu micati u tom trenutku... čital dosta tih priča, mogućnost postoji da ima nekaj poslije smrti...

imam još priča kaj sam čul, neke su i scary... to bum ispričal drugi put
Very Happy
[Vrh] Go down
zuja

zuja


Posts : 16
Join date : 31.01.2011

Vase price Empty
PostajNaslov: psiho   Vase price Icon_minitimesub vel 05, 2011 3:01 am

Muž i žena se vozili prema prijateljima na svadbu. Slušali su radio i od jedanput je na radiu bila obavijest:
iz lokalne psihijatrijske bolnice je u dnevnim satima pobjegao psihički nestabilan pacijent. Preporučuje se najviši oprez. Zaključajte vrata i prozore i ne izlazite nakon sumraka.
Voze se oni tako i auto se od jedanput počne tresti. Marko je mislio da ga opet zafrkava karburator. Draga kada dođemu u iduće selo moramo do mehaničara. Još nije ni završio rečenicu, auto je počeo usporavati. Auto je stalo. Vani je pljuštala kiša. Ivana nije htjela da joj se unšte nove štikle i haljina pa je rekla da će sačekati Marka u autu dok on ode po pomoć. Marko joj je rekao da se skrije ispod zadnjeg sica i pokrije dekom. Kada se vratim pokucat ću tri puta po prozoru da znaš da sam ja.
I leži tako Ivana pokrivena dekom i čuje grebanje po krovu. Odmah se uplašila. Nakon par minuta čuje tri udarca . Pomišlja: To se Marko vratio. Ali onda čuje još par udaraca i stane. Nakon 3 sata udarci ne prestaju. Čuje zvuk više auta, staju oko njenog auta. pogledava gore i vidi policajca. Javlja mu se. Policajac ju izvlači iz auta i vodi prema svome autu i govori joj: NE GLEDAJTE NAZAD. Kad su došli do policijskog auta ona se okrene i vidi Markovo beživotno osakaćeno tjelo kako visi sa drveta. Vjetar ga je gurao naprijed nazad pa je lupkao po krovu auta.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vase price Empty
PostajNaslov: Re: Vase price   Vase price Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vase price
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» slike i priče o duhovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: