Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Egzorcizam Anneliese Michael

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimepon kol 17, 2009 10:23 am

Pozdrav, želim iznijeti istinitu priču jedne mlade cure Anneliese Michel (Emilly Rose) koja je inače iz vrlo religiozne obitelji bila i živjela je u Bavariji u Njemačkoj, jedne večeri u svom studentskom domu tj. sobici napali su je 7 demona (Lucifer,Judas, Kain, Fleischmann,Neron,Hitler (posljednja 3 su proklete duše!!), i da skratim, proživljavala je pakao u nekoliko godina života, išla je kod doktora koji su ustanovili epilepsiju težeg oblika grand mal, kada je počela govoriti čudnim glasovima i psovati obitelj, jesti muhe i urinirati po podu kuće i to lizati, skakala je po mami i ocu i lupala glavom po zidovima , jednom je svečenika ošamarila da je odletio pola sobe, te je bila puna modrica i rana. Zvali su svećenika koji je ustvrdio nakon promatranja da je mlada djevojka opsjednuta. Inače Annelisa je bila zdrava cura koja nije pila niti se drogirala, naprotiv, studirala je i planirala vjenčanje sa svojim dečkom Peterom, bila je kao injena obitelj jako religiozna, međutim to će se sve promijeniti. Svečenik se posavjetovao sa svojim biskupom šta da napravi koji mu je rekao da zatraži egzorcizam od crkve šta je i napravio, međutim 1974 su ga čak dva put odbili s obrazloženjem da nastavi piti antipsihotike i da se posavjetuje s doktorima, da tu nije riječ o opsjedanju nego duševnoj bolesti. On je to i napravio no doktori su ustvrdili da je nemoguće da epilepsija pa i shizofrenija omoguće takvo ponašanje i glasovne pa i paranormalne sposobnosti (jednom je čašu vode bacila i šutala po podu a da se kap vode nije prolila), to sve je zaprepastilo crkvu pa su iz biskupije došli svečenici i shvatili da je Annaliesa opsjednuta s više demona te dozvolili egzorcizam. Nad njom je napravljeno 60 egzorcizma ali je naposljetku umrla jer nijedan nije uspio(umrla je od dehidracije neki kažu da su svečenici krivi jer su bolesnoj osobi dopustili to ali kako objasniti da se cura jedan tren super osjeća šeta s dečkom i onda idučih par godina doživljava pravi pakao ni kriva ni dužna, annaliesa nije bila luda ni itko u njenoj obitelji nije imao nikakvih psihičkih problema, epilepsija nije nikako mogla ovakve stvari izazvati!! ), a u audio snimci se jasno čuje kako demon govori da ona dolazi( majka božja) i da ne žele otići.Majka božja joj se ukazala tijekom šetnje s dečkom i rekla joj kako ima 2 dana da razmisli o svojoj žrtvi, da umre kako bi manje duša završilo u paklu na što je ona i pristala dok joj mama anna rekla kako to nesmije) Naposlijetku kaže, da skratim, da nemaju pravo otići jer ih Lucifer ne pušta u pakao tj. da ih je vezao za njenu dušu što je značilo da će djevojka umrijeti šta se i dogodilo. Njen grob je danas svetište a zanima me vaše mišljenje o ovoj priči, ja sam reko da u to nevjerujem ali me opet kopka šta ako !!? ima na youtubeu audio snimci upišite njeno ime i prezime pa se i sami uvjeite ako mislite da je ovo obična budalaština!

ukoliko ne vjerujete evo vam dokaza da je to stvarnost a ne mit !
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: crodiler; uto kol 18, 2009 4:07 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:45 pm

ovo nije budalastina...zapravo ovo je veoma popularna i poznata tema....prica mi se svidja....i vjerujem.......gledao sam dokumentarac o njoj....i kada je svestenik pitao tko si ti....."emilly" je pocela nabrajati demone i na kraju ime samog Lucifera..........brrrrrrrrrrrrr
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimeuto kol 18, 2009 2:17 pm

obozavam ovu pricu i film sam gledala....odlican je nema sanse da te jeza ne prodje.....ko nije gledao film obavezno da ispravi tu gresku..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimeuto kol 18, 2009 8:31 pm

Gledo film predobar bio jes da sam se malo prepo bio Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimeuto kol 18, 2009 8:50 pm

da ali ja ovdje nisam pisao to da vam preporučim film ili priču, nego da vas pitam šta vi mislite da li je to lažno istinito i tako otprilike šta vi mislite o čemu se tu radi, film je film ja to uopće ne gledam s te filmske strane, nego isključivo kaj sam vidio na internetu !
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitimesri kol 19, 2009 3:42 am

evo odgovora na tvoju temu sto se mene tice, verujem da joj se to desilo i da je nadrljala ni kriva ni duzna....i bas zato sto verujem u tu pricu samim tim mi je jos vise strasnija

jedino me uvek kopkalo zasto takav neki slucaj u toj meri jeziv, nije se desio na nasim prostorima Question Exclamation
[Vrh] Go down
Sponsored content





Egzorcizam Anneliese Michael Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam Anneliese Michael   Egzorcizam Anneliese Michael Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Egzorcizam Anneliese Michael
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Vlada Porice Znanje ...-
Forum(o)Bir: