Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari o ovom forumu

Go down 
+4
LUCIFER
Risk
Dean Winchester
macagolubovic
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:11 pm

Ako se moderatorima ne svidja sto sam otvorila ovu temu neka obrisu, ali ne znam zasto samo par vernih forumasa komentarise teme gde su ostali zar ne treba svi da ucestvujemo u njemu Exclamation Question
Sto se mene tice forum je extra i svaka cast organizatorima, zato ljudi POKRENITE SE nemojte da smo dosadni lol!
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:40 pm

taj problem pokusavamo razrjesiti i uskoro ce mo brisati inaktivne clanove sa 0 komentara !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:51 pm

i treba to da uradite da forum ne bi prerasao u dosadu Exclamation
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub kol 22, 2009 10:46 pm

krenucemo brisati clanove, ali malo moramo sacekati da ih skupimo....da ne bi ostalo samo 5 clanova.....Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimepet ruj 04, 2009 1:59 am

forumasi pa pisite pricice sta ste se uspavali.....slabo nesto i komentarisete..... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub ruj 05, 2009 12:27 am

forum se uspavo....nemam sta komat....Sad
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
Guest
Gost




Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimened ruj 06, 2009 8:59 pm

Risk je napisao/la:
krenucemo brisati clanove, ali malo moramo sacekati da ih skupimo....da ne bi ostalo samo 5 clanova.....Very Happy

Bolje 5 dobrih nego 50 nesposobnih
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimened ruj 06, 2009 11:19 pm

lepo receno NLO lol!
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 2:18 am

FORUMASI daj napisite nesto kad god dodjem nemam sta da procitam novo....opet ste se uspavali lol!
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:06 pm

pisi ti nesto
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:37 am

Hehe vidim da moram ja malo vas probudit iz sna necime sto sam jos na proslom "starom" forumu namjeravao postat pa nisam stigao postaviti uz ostale teme .. rijec je o Waverly Hills sanatoriju jednom od najopsjednutijih mjesta u americi...
Sto se tice LUCIFERA ti si unatoc mojim upozorenjima i dalje drzak i jos i bezobrazan pa ides na jedan kratki petodnevni ban (forum casti) ako budem lose volje letis dozivotno... NAUCI SE PRAVILIMA PONASANJA NA FORUMU djecace jer sa ovakvim ponasanjem ces letjeti sa svakog..
Nisi postavio niti jedan pametan topic a postovi ti se svode vecinom na par rijeci ..na proslom forumu sam se rijesio na desetak takvih veseljaka jer niti su potrebni tu niti ima koristi od njih.. pa razmisli dok se budes hladio 5 dana na banu... Svaki pokusaj da se logiras na drugi mail cu kazniti brisanjem svih accounta koje imas ...
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesri lis 07, 2009 5:53 pm

Oprostite mi svi na forumu,i ti killer clown-u,obecavam da cu se lijepo ponasati,da cu biti aktivan i priznajem da sam glup ida sam najgluplji na forumu i da trebam da se stidim.ako vam smetam,oticicu sa foruma,jer znam da ni jedan forum ne voli glupane.zao mi je.
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesri lis 07, 2009 5:54 pm

Sad Embarassed Crying or Very sad No pale confused
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesri lis 07, 2009 6:01 pm

mislim da nema potrebe za tim.....sto bi napustio forum.....niko nije rekao da odes !


Zadnja promjena: Dean Winchester; sri lis 07, 2009 6:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimečet lis 08, 2009 11:13 pm

primate li me nazad rabbit
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimepet lis 09, 2009 12:47 pm

Sto da ne Very Happy ?
Ajde , ali budi aktivan !!!
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimepet lis 09, 2009 7:17 pm

killer clown je napisao/la:
Hehe vidim da moram ja malo vas probudit iz sna necime sto sam jos na proslom "starom" forumu namjeravao postat pa nisam stigao postaviti uz ostale teme .. rijec je o Waverly Hills sanatoriju jednom od najopsjednutijih mjesta u americi...
Sto se tice LUCIFERA ti si unatoc mojim upozorenjima i dalje drzak i jos i bezobrazan pa ides na jedan kratki petodnevni ban (forum casti) ako budem lose volje letis dozivotno... NAUCI SE PRAVILIMA PONASANJA NA FORUMU djecace jer sa ovakvim ponasanjem ces letjeti sa svakog..
Nisi postavio niti jedan pametan topic a postovi ti se svode vecinom na par rijeci ..na proslom forumu sam se rijesio na desetak takvih veseljaka jer niti su potrebni tu niti ima koristi od njih.. pa razmisli dok se budes hladio 5 dana na banu... Svaki pokusaj da se logiras na drugi mail cu kazniti brisanjem svih accounta koje imas ...
zao mi je Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimečet lis 15, 2009 1:22 pm

bio sam aktivan,otvorio sam temu pod naslovom bizarno i neko mi je obrisao Mad
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimečet lis 15, 2009 2:29 pm

Kako se zvala tema da provjerim sa drugim administratorima ???
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
LUCIFER

LUCIFER


Posts : 10
Join date : 25.09.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimepet lis 16, 2009 7:36 pm

tema se zvala ''BIZARNO''. bounce
[Vrh] Go down
killer clown
Security
killer clown


Posts : 90
Join date : 15.08.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub lis 17, 2009 12:41 pm

ti BIZARNI sa tim velikim slovima ces "BIZARNO" na ban od 365 dana ako se ponovi opet ista greska nakon sto se vratis sa hladjenja od 5 dana... Ako je netko nesto tu obrisao znaci da je bila glupost a sve postove jedini ja brisem jer ne zelim cirkus na forumu!!!!
[Vrh] Go down
Dzaja

Dzaja


Posts : 24
Join date : 01.11.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimeuto stu 03, 2009 1:51 am

Tema je bila "Komentari o ovom forumu", tako da ajde da se drzimo teme... Meni se forum svidja, ima dobre teme i to... jedina zamerka mi je boja slova u postovima... Ceo forum je u nekoj tamnijoj varijanti, a jos su i slova siva... pa mi nekako tesko za citanje dugackih postova... Moze li to nekako da se promeni... da se stavi druga boja... ili neki veci font... iscoravih se....
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimeuto stu 03, 2009 2:28 am

Dzaja je napisao/la:
Tema je bila "Komentari o ovom forumu", tako da ajde da se drzimo teme... Meni se forum svidja, ima dobre teme i to... jedina zamerka mi je boja slova u postovima... Ceo forum je u nekoj tamnijoj varijanti, a jos su i slova siva... pa mi nekako tesko za citanje dugackih postova... Moze li to nekako da se promeni... da se stavi druga boja... ili neki veci font... iscoravih se....

po meni boje su prikladne jer naziv foruma "misterije" i nije za neke vesele svetlije boje.... lol!
[Vrh] Go down
Dzaja

Dzaja


Posts : 24
Join date : 01.11.2009

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimepet stu 13, 2009 12:56 pm

Imam jos jedan predlog:

Da otvorimo podforum "download"... Tamo da stavljamo horror filmove, knjige o magiji - cudesnim stvarima... mozda neku galeriju slika itd...
[Vrh] Go down
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitimesub stu 14, 2009 4:18 am

Dzaja je napisao/la:
Imam jos jedan predlog:

Da otvorimo podforum "download"... Tamo da stavljamo horror filmove, knjige o magiji - cudesnim stvarima... mozda neku galeriju slika itd...

svidja mi se ideja samo zbog horor filmova obozavam ih.....ali ovu ideju zna se ko treba da odobri i sprovede u delo lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari o ovom forumu Empty
PostajNaslov: Re: Komentari o ovom forumu   Komentari o ovom forumu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari o ovom forumu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Pravila Foruma-
Forum(o)Bir: