Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mala zena u sivom.....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitimepet kol 28, 2009 4:04 pm

[center]Kada sam cula za ovu pricu ja sam se najezila od tezine koju nosi Crying or Very sad

Dva gospodina su radila u maloj gradskoj radnji. Prodavnica je bila mirna i nije bilo kupaca dok ONA nije usla unutra. Mala slabasna zena obucena u sivo usla je u prodavnicu, i nastavila da ide prema odeljku gde stoji mleko, ne govoreci nista. Uzela je posudu sa mlekom i bez da je plati ili cak pogleda gospodu, napustila je prodavnicu. Ljudi iznenadjeni kradjom zene, pojurili su iz prodavnice za njom..ali ona je bila nestala.

Nekoliko dana kasnije, incident se ponovio. Ista mala zena obucena u istu sivu haljinu usla je u prodavnicu, zgrabila je posudu sa mlekom i otisla bez placanja. Ljudi su ponovo pokusali da je stignu, ali ona je ponovo nestala iz njihovog vida.

Posle nekoliko nedelja zena se ponovo pojavila. Ista mala zena obucena u istu sivu haljinu, ulazi u prodavnicu, uzima mleko, ne placa niti obraca paznju na gospodu i odlazi. Ljudi su ovaj put bili spremniji i u stopu su posli za zenom. Ona je pozurila niz glavnu ulicu grada i ljudi su se potrudili da odrze korak za njom. Ona letimice skrenu na prasnjavi put, koji je bio na samoj ivici sume. Na tom mestu ljudi su je izgubili iz vida.

Ipak nastavili su dalje i stigli do malog groblja za koje nisu ni znali da postoji. Odjednom su culi malu buku. Koncetrisali su se, i buku indetifikovali kao plac bebe...koji je dolazio iz zemlje, na kojoj je stajao nadgrobni spomenik povodom smrti majke i njenog deteta, koji su tu bili sahranjeni zajedno.

Nesigurni sta drugo da rade, ljudi su brzo pronasli lopate i poceli da iskopavaju kovceg. Kako su dublje kopali plac bebe je bio sve glasniji. Kada su izvadili kovceg i skinuli poklopac, unutra je lezala mala zena u onoj istoj sivoj haljini....mrtva....sa zivim detetom u narucju i tri prazne posude od mleka.

Jadno dete je bilo greskom zivo sahranjeno i zato ga je duh njegove majke odrzavao u zivotu dok ga neko ne pronadje Exclamation
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Re: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:33 pm

meni je prica gotivna, ali opet....ne vjerujem u to...(znam da mislite da sam skeptik, al...)
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Re: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 12:34 am

Risk je napisao/la:
meni je prica gotivna, ali opet....ne vjerujem u to...(znam da mislite da sam skeptik, al...)

ok je tvoje misljenje ali ja licno volim ovakve price pa makar i bile izmisljene..... lol!
[Vrh] Go down
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Re: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 12:06 pm

snaga majcinske ljubavi........ a prica je extra.........najezila sam se
[Vrh] Go down
Lexy

Lexy


Posts : 8
Join date : 31.08.2010
Age : 28
Location : Beograd

Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Re: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitimesri ruj 01, 2010 12:12 am

stvarno je extra nemam komentare
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mala zena u sivom..... Empty
PostajNaslov: Re: Mala zena u sivom.....   Mala zena u sivom..... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mala zena u sivom.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zena vampir
» Zašto je tugovala "crna žena"?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Paranormalne pojave-
Forum(o)Bir: