Misterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o paranormalnim pojavama i misterijama......
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cak i hotelima haraju duhovi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:13 pm

Kao i svaki drugi multinacionalni grad i moj gradic posjeduje spomenike i bogomolje svake vrste... Najvise je mezara ili grobova jos iz boga pitaj kojeg vijeka...

Prije nego sto je ''evropiziran'' nas gradic je bio pravo malo i mirno mjesto... Nije imao ni hotel...
Eh,sadasnji hotel... sagradjen daaavno,znaci kad je moj grad evropiziran, djeluje pomalo zastrasujuce i hladno... Uvijek se govorilo da je sagradjen na groblju,ali nikog to nije zanimalo toliko kao mene....Tu pocinje moje istrazivanje...

Prvo sto se nalazi izpred hotela su dva turbeta koja datiraju iz perioda osmanske vladavine... Nedaleko od turbeta se nalazi kuca austrougarske gradnje i kraj nje takodje nekoliko turskih nisana... Pretrazujuci historiju mojeg grada u nekim prastarim knjizurinama nasla sam slike koje su mi donekle olaksale :na mjestima koje sam spomenula postojala su groblja...

Sve manje sam prestala sumnjati da hotel nije sagradjen na groblju...

Odlucila sam da jednu noc provedem u njemu....... Bila je lijepa i topla noc.... Legavsi u krevet nisam mogla zaspati pa je sat na obliznjoj kuli odzvonio ponoc..... spavala sam na prvom spratu hotela...
Dole se jasno culo zveckanje i bat koraka.....prestravila sam se... znala sam da osim mene nema niko u toj prokletinji... kisa je pocela padati i snazno je grmljelo... srce mi je kucalo kao ludo dok sam slusala lupu kise o lim na prozoru... uz zveckanje i bat koraka koji nisu prestajali hodnicima se prolomio vrisak koji je ledio krv u zilama..... pokrila sam se dekom i zacepila usi....konacno sam zaspala........

zahvalila sam bogu na svanucu.... sada sam uvjerena da hotelom secu duhovi koji su bijesni na ljude koji su dozvolili da se nad njihovim tijelima sagradi golema zgrada..... Da li ce traziti osvetu,ne znam....samo znam da jos uvijek imam more zbog onog vriska...
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Risk
Admin
Risk


Posts : 183
Join date : 18.07.2009
Age : 28
Location : Tuzla

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:21 pm

koji grad??? Very Happy
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimepon ruj 14, 2009 4:28 am

meni ova prica ne pije vodu, postajem skepticna, mislim da je tvoja zelja za otkricem o postojanju duhova u tom hotelu, u tom "bezimenom gradu", u tvojoj glavi bezazlene zvuke proizvela u zeljene Exclamation
[Vrh] Go down
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:19 pm

Moj Grad nije bezimen..... Zivim u Travniku........ i zao mi je zaista ako neko ne vjeruje u istinitost mog iskustva........ nemam razloga da lazem i da se pretvaram, ionako koja je svrha toga...?
[Vrh] Go down
Dean Winchester
Admin
Dean Winchester


Posts : 148
Join date : 14.07.2009

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:21 pm

mislim da je ovo u travniku Very Happy
jer smo mi bili na buni u hotelu pored kojeg je groblje na exurziji !
[Vrh] Go down
https://m-archive.bosnianforum.com
macagolubovic
Moderator
macagolubovic


Posts : 209
Join date : 29.07.2009
Age : 42

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:36 pm

karleusa je napisao/la:
Moj Grad nije bezimen..... Zivim u Travniku........ i zao mi je zaista ako neko ne vjeruje u istinitost mog iskustva........ nemam razloga da lazem i da se pretvaram, ionako koja je svrha toga...?

nemoj da se ljutis samo sam iznela svoje misljenje jer prica je opisana kao iz nekog filma, nisi pomenula ljude koji rade u tom hotelu da li oni imaju neko slicno iskustvo, ako stvarno nesto postoji na tom mestu oni bi bili najpouzdaniji svedoci.....jos jednom izvini nisam imala nameru da te uvredim lol!
[Vrh] Go down
karleusa

karleusa


Posts : 22
Join date : 11.09.2009
Age : 29

Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:44 pm

macagolubovic je napisao/la:
karleusa je napisao/la:
Moj Grad nije bezimen..... Zivim u Travniku........ i zao mi je zaista ako neko ne vjeruje u istinitost mog iskustva........ nemam razloga da lazem i da se pretvaram, ionako koja je svrha toga...?

nemoj da se ljutis samo sam iznela svoje misljenje jer prica je opisana kao iz nekog filma, nisi pomenula ljude koji rade u tom hotelu da li oni imaju neko slicno iskustvo, ako stvarno nesto postoji na tom mestu oni bi bili najpouzdaniji svedoci.....jos jednom izvini nisam imala nameru da te uvredim lol!

Da zapravo izvini ti,i izvinjavam se svima zbog nedostatka konkretnih dokaza kao sto su npr.razgovori.... al ja sam bila prestravljena i nije mi to padalo na pamet... ispravit cu gresku i obavit razgovore prvenstveno sa nocnom smjenom hotela..... mada kad sam na nocivala nije bilo nikog-pouzdano znam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cak i hotelima haraju duhovi Empty
PostajNaslov: Re: Cak i hotelima haraju duhovi   Cak i hotelima haraju duhovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cak i hotelima haraju duhovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Duhovi na SS Watertown
» Duhovi cuvari
» Bucni duhovi
» Duhovi - preporucujem da odgledate danju
» Duhovi djece zaigrali se na groblju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Misterije :: Misterije :: Price iz iskustva-
Forum(o)Bir: